مطالب آموزشی

تبلیغات یاهو با میل کاربران انتخاب می‌شود


ياهو سيستم جديدي به نام Smart Ads را معرفي كرد كه به تبليغ‌كنندگان امكان مي‌دهد تبليغات خود را بر اساس علايق كاربران عرضه كنند. ياهو به منظور سهم بردن از تبليغات گرافيكي، ابزارهايي عرضه كرد كه بر اساس اطلاعات شخصي كاربران مانند محل اقامت، محصولات مورد جست‌وجو، سن و درآمد آن‌ها به تبليغ‌كنندگان امكان ساخت تبليغات شخصي شده را مي‌دهد. معاون بازاريابي تبليغات ياهو، هدف از عرضه اين ابزار را نمايش تبليغاتي برشمرد كه با محتواهاي مورد جست‌وجوي كاربر تناسب دارند. بر اساس اين گزارش، شركت‌هاي تبليغات اينترنتي، فن‌آوري‌هايي را طراحي كرده‌اند كه كاربران برخي وب سايت‌هاي ويژه را شناسايي كرده و تبليغاتي را براي آن‌ها به نمايش مي‌گذارند كه در ارتباط با كالاهاي مورد نظر آن‌ها براي خريد هستند. سيستم Smart Ads از روش‌هاي فعلي تبليغات هدفمند نيز فراتر رفته و به شركت‌هاي تبليغاتي امكان ايجاد الگو براي تبليغات متنوع‌تري را مي‌دهد و سپس عناصر مذكور را براي تناسب...

ياهو سيستم جديدي به نام Smart Ads را معرفي كرد كه به تبليغ‌كنندگان امكان مي‌دهد تبليغات خود را بر اساس علايق كاربران عرضه كنند.

ياهو به منظور سهم بردن از تبليغات گرافيكي، ابزارهايي عرضه كرد كه بر اساس اطلاعات شخصي كاربران مانند محل اقامت، محصولات مورد جست‌وجو، سن و درآمد آن‌ها به تبليغ‌كنندگان امكان ساخت تبليغات شخصي شده را مي‌دهد.
معاون بازاريابي تبليغات ياهو، هدف از عرضه اين ابزار را نمايش تبليغاتي برشمرد كه با محتواهاي مورد جست‌وجوي كاربر تناسب دارند.
بر اساس اين گزارش، شركت‌هاي تبليغات اينترنتي، فن‌آوري‌هايي را طراحي كرده‌اند كه كاربران برخي وب سايت‌هاي ويژه را شناسايي كرده و تبليغاتي را براي آن‌ها به نمايش مي‌گذارند كه در ارتباط با كالاهاي مورد نظر آن‌ها براي خريد هستند.
سيستم Smart Ads از روش‌هاي فعلي تبليغات هدفمند نيز فراتر رفته و به شركت‌هاي تبليغاتي امكان ايجاد الگو براي تبليغات متنوع‌تري را مي‌دهد و سپس عناصر مذكور را براي تناسب داشتن با خواننده ويژه در يكجا گردآوري مي‌كند.


گالری تصاویر :در حال بارگذاری..