مطالب آموزشی

رفع مشکل اتصال به FTP با filezilla


ممکن است گاهی در اتصال به FTP با خطا هایی نظیر خطای زیر روبرو گردید. یا برای رفع مشکل میتوانید از این آموزش استفاده نمایید. اين مورد ناشي از اضافه شدن بخش تاييد اعتبار tls به نسخه جديد filezilla است. در FileZilla از منوي File (1)گزينه Site Manager (2) رو انتخاب كرده سپس در پنجره جديدي که باز ميشه دکمه New Site (1) رو زده سپس از ليست جلوي متن Encryption گزينه Only use plain FTP (3) رو انتخاب كرده و در ليست جلوي متن Logon type  هم گزينه Normal (4) رو انتخاب کنيد. سپس در بخش های مربوط به اطلاعات FTP (5) اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و روی دکمه connect (6) کلیک کنید تا اتصال برقرار گردد. پس از انجام این مراحل خواهید دید که اتصال برقرار شده و اطلاعات ذخیره میگردد. دفعات بعد تنها با انتخاب  نامی که قبلا وارد کرده اید در بخش2 در آخرین...

ممکن است گاهی در اتصال به FTP با خطا هایی نظیر خطای زیر روبرو گردید. ftp1
یا ftp2 برای رفع مشکل میتوانید از این آموزش استفاده نمایید. اين مورد ناشي از اضافه شدن بخش تاييد اعتبار tls به نسخه جديد filezilla است.
در FileZilla از منوي File (1)گزينه Site Manager (2) رو انتخاب كرده ftp3 سپس در پنجره جديدي که باز ميشه دکمه New Site (1) رو زده سپس از ليست جلوي متن Encryption گزينه Only use plain FTP (3) رو انتخاب كرده و در ليست جلوي متن Logon type  هم گزينه Normal (4) رو انتخاب کنيد. سپس در بخش های مربوط به اطلاعات FTP (5) اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و روی دکمه connect (6) کلیک کنید تا اتصال برقرار گردد. ftp4 پس از انجام این مراحل خواهید دید که اتصال برقرار شده و اطلاعات ذخیره میگردد. دفعات بعد تنها با انتخاب  نامی که قبلا وارد کرده اید در بخش2 در آخرین تصویر میتوانید وارد FTP خود گردید.
میهن وب هاست

گالری تصاویر :در حال بارگذاری..