آنتی ویروس رایگان Norton 2013 Beta سازگار با ویندوز ۸


آنتی ویروس نورتون یکی از بهترین نرم افزار محافظت از سیستم در برابر انواع تهدیدهای نرم افزاری و کدهای مخرب است که بسیاری از کاربران در کشور ایران نیز به صورت پیش فرض نسخه‌ای از این نرم افزار را بر روی لپ تاپ خود در هنگام خرید دریافت کرده‌اند. به تازگی شرکت نورتون نسخه جدیدی از این آنتی ویروس را به نام Norton 2013 Beta به صورت کاملاً رایگان عرضه کرده است که با دانلود آن می‌توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.
 
سازگاری کامل با ویندوز ۸ نسخه Consumer Preview

 شرکت نورتون پیش از تمامی شرکت ساخت نرم افزار امنیتی و محافظت از سیستم به فکر سازگار کردن آنتی ویروس خود با این سیستم عامل افتاده است و در نسخه قبلی این برنامه نیز ( Norton 2012 ) امکان نصب و استفاده در ویندوز ۸ نسخه نمایشی که هم اکنون تعدادی از کاربران بر روی سیستم و یا تبلت خود نصب کرده‌اند را داشت. البته در نسخه جدید سطح سازگاری با نسخه جدید ویندوز افزایش پیدا کرده است که در زیر با مهم‌ترین امکانات جدید این نرم افزار آشنایی پیدا می‌کنیم.

    اضافه شدن امکان مدیریت آنتی ویروس نورتون از طریق محیط مترو ویندوز ۸
    به صورت کامل با anti-malware پیش فرض ویندوز سازگاری دارد
    در هنگام بوت ویندوز ۸ نسخه جدید شروع به کار می‌کند که این امر باعث جلوگیری از فعالیت نرم افزار مخرب پیش از شروع به کار آن‌ها است
    به صورت ظاهر با ویندوز ۸ نسخه نمایشی سازگار شده است.
    و …

a8-1 

آنتی ویروس نورتون ۲۰۱۳

پس از کلیک بر روی لینک دانلود زیر به صفحه انتقال پیدا می‌کنید که امکان دانلود سه نسخه مختلف این آنتی ویروس یعنی Norton AntiVirus (نسخه معمول آنتی ویروس با ۱۲۲ مگابایت حجم)، Norton Internet Security (نسخه معمول آنتی ویروس امکانات امنیتی برای جلوگیری از سرقت اطلاعات شما در زمان کار با اینترنت)، Norton 360 (کامل‌ترین نسخه از این نرم افزار که به غیر از امکانات نسخه قبلی امکان تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات به صورت آنلاین و بهینه سازی سیستم شما را نیز دارد با حجم ۱۴۲ مگابایت) نمایش داده می‌شود که با کلیک بر روی هر یک و وارد کردن نام و آدرس ایمیل خود لینک دانلود اصلی این نرم افزار در سایت رسمی برای شما نمایش داده می‌شود.

 در صورت استفاده از این برنامه به صورت رایگان در هنگام انتشار نسخه نهایی و پولی آن همچنین می‌توانید از ۴۰ درصد تخفیف استفاده کنید.

لینک دریافت : Norton 2013 Beta

منبع: تورتکدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


در حال بارگذاری..