برنامه نویسی اندروید و IOS


برنامه نویسی آندروید ,برنامه نویسی iosیکی از خدمات نوین در راستای ارائه هدف اصلی ٫ایجاد رسانه های نوین و بروز برای بدست آوردن اهداف معین شرکتها و مجموعه های تجاریست. از این رو Tij در نظر دارد هماهنگ با برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی آیفون بهترین کیفیت را ارائه نماید از جمله مهمترین عوامل برای برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی ios تهیه ساختار مدون و یکپارچه در قالب چندین موتور قدرتمند برای تهیه و تولید اپلیکیشن می باشد.

کابردهای اندروید
– موبایل کاتالوگ : شیوه سنتی معرفی محصولات و خدمات که از طریق امور چاپی (بروشور و کاتالوگ و ..) انجام میشد، محدودیت های زیادی مثل تیراژ محدود – اطلاعات محدود – عدم امکان ویرایش بعد از چاپ – توزیع محدود و … داشت که تمامی این محدودیت ها در کاتالوگ آندروید مرتفع شده است.
-نرم افزارهای کاربردی : قابلیت پیاده سازی ایده های جالب نرم افزاری و استفاده تجاری از این نرم افزارها از طریق بارگزاری در اندرویدمارکت هایی مثل بازار ، مایکت، کندو و …
– نرم افزارهای سازمانی : ایجاد نرم افزار اختصاصی ویژه سازمان ها و یا مجتمع های بزرگ تجاری از قبیل هتل ها، فروشگاه ها، ادارات دولتی، شرکت های ساختمانی و …
– کتاب های الکترونیکی : پیاده سازی کتاب ها بر روی تلفن همراه برای دسترسی و مطالعه راحت تر
– نرم افزارهای آموزشی : این نرم افزارها با قابلیت های چند رسانه ای جذابیت های بسیار برای آموزش بوجود می آورند.

سرویس های قابل ارائه
– طراحی گرافیک ظاهری نرم افزار بصورت کاملا حرفه ای و پویا
– برنامه نویسی نرم افزار های کار با دوربین ، سنسور گوشی ، کار با اینترنت و …
– برنامه نویسی برای تمامی مدل های گوشی آندروید و انواع تبلت ها
– کار با بانک اطلاعاتی داخلی آندروید SQL Lite
– وب اپلیکیشن‌ها و موبایل وب
– مشاوره جهت تولید نرم افزارهای سفارشی شما
– برنامه های موبایل مبتنی بر موقعیت
– تجارت الکترونیک بر روی موبایل
– یکپارچه‌سازی پایگاه‌‌های داده تحت سرور با موبایل
– سیستم‌های اتوماسیون روی موبایل
– یکپارچه‌سازی با شبکه‌های اجتماعی موجود

برنامه نویسی اندروید،همگام با استاندارد های روز، مناسب برای تمامی اقشار جامعه و یا نسلهای متفاوت.همه این ویژگی های فنی را با یک استراتژی هدفمند در طراحی اپلیکیشن به خدمت تجارت شما در می آوریم تا شاهد تاثیر بسزای آن دررونق کسب و کار خود باشید.
پیاده‌سازی اختصاصی سیستم‌های مدیریت اطلاعات (همچون CRMها، سیستم‌های b2b و …) در نسخه‌های وب و موبایل (Android, IOS) تخصص ماست. با ما در این ارتباط مباحثه کنید تا به جادوی مدیریت اطلاعات در بهبود و گسترش کسب و کار ایمان بیاورید.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


در حال بارگذاری..