اخبار


کاهش رتبه جهانی گوگل در رتبه بندی سایت الکسا و صعود فیسبوک


بر اساس جدیدترین رتبه بندی سایت الکسا ،گوگل با یک پله سقوط بعد از فیسبوک در مقام دوم قرار گرفت. این رتبه بندی در سطح جهانی می باشد و گوگل در بسیاری از کشورها باز هم مقام اول را از آن خود دارد.

google-alexa iran-alexa

 

در این رتبه بندی سایت ها یوتوب ، یاهو...


۹ گجت فناناپذیر که فقط ترمیناتور می تواند آنها را نابود کند


هنگام صحبت از گجت های جدید و به خصوص اسمارت فون ها، همیشه یکی از نکاتی که بر آن تاکید می شود نازکی آنها است. اما در مقابل برخی هم به دنبال ابزارهایی هستند که چنان قرص و محکم باشند که تنها شخصیت هایی چون هالک و ترمیناتور قادر به تخریب آنها باشند. این دسته هیچ علاقه ای به ابزارهای نازک و سست که هیچ دوام و پایداری در مقابل شرایط سخت ندارند، از خود نشان نمی دهند.

در این مطلب قصد داریم که لیست جذاب و قرص و محکمی برای این گروه آماده کنیم...


میکروپروژکتور لمسی برای تلفن های هوشمند


پروژکتور روی تلفن همراه ایده ای است که سال ها است تبدیل به واقعیت شده اما هنوز آن را به صورت فراگیر روی تلفن ها نمی بینیم. چرا که واقعا کاربرد زیادی پیدا نکرده اند. اما شاید این ایده که از چشم حشرات الهام گرفته شده، بتواند در آینده ماجرا را تغییر بدهد.

این پروژکتور از مجموعه LED هایی بسیار کوچک تشکیل شده که می توانند نسبت به هر موقعیت حرکت کنند و زاویه جدیدی به خود بگیرند. این به این معنی است که روی هر سطحی که تابانده شود تصویری واضح و شفاف نمایش خواهد داد و...


سلول سوختی که تا دو هفته موبایل شما را شارژ می کنداینکه وسط روز شارژ موبایل تان ته بکشد، می تواند حسابی دردسر ساز و مشکل آفرین باشد. و وقتی داستان بدتر می شود که شما مجبور باشید بقیه روز را دور از پریز برق و شارژر (یا زمان لازم برای شارژ) بگذرانید و کارهای تان به دلیل خاموش شدن تلفن همراه عقب بیفتند. قبلا درباره راه حل آبی این مشکل صحبت کرده بودیم. و حالا قرار است محصول جدید گازی به بازار بیاید که شما را از شر جستجوی خسته کننده به دنبال پریز برق در طول روز نجات دهد.
شرکت Lilliputian Systems سلول سوختی تولید...


تحقیقات مایکروسافت برای نمایش دو تصویر جداگانه در LCD معمولی


شرکت مایکروسافت و تعدادی از دیگر شرکت‌های فعال در زمینه تولید نرم افزار و سخت افزار رایانه‌ای چند سالی است بر روی پروژه نمایش چند تصویر مختلف بر روی یک نمایشگر LCD کار می‌کنند. با بهره گیری از این تکنولوژی دو نفر می‌توانند با استفاده از یک تلویزیون LCD شبکه مورد علاقه خود را نگاه کنند و یا در هنگام بازی دو نفره که نیاز به نمایش دو تصویر جداگانه است بجای تقسیم صفحه به دو قسمت مختلف می‌توانیم هر یک در کل صفحه تصویر مربوط به خود را مشاهده کنیم.
امکان استفاده از LCD معمولی...در حال بارگذاری..