خدمات


Busby Gridly Reco Theblog 1
جستجوی دامنه
اولین چیزی که برای جهانی شدن لازم است داشتن یک نام دامنه / دامین در اینترنت و ثبت آن است.
انتخاب یک نام دامنه بسیار مهم است چرا که این نام دامین قرار است به عنوان نام اصلی سایت شما باشد و معرف شما یا کار تجاری شما باشد.
ابتدا نام دامنه مورد نظر خود را تحت بررسی قرار دهید در صورت آزاد بودن نام دامنه لحاظ شده، شما می توانید آن دامین را به نام خود ثبت نمایید.
>> برای بررسی دامنه کلیک نمایید. <<
طراحی سایت
داشتن وب سایت در یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی اما با مزایای فراوانتر نسبت به آن می باشد. نکته ی مهم در طراحی وب سایت این است که طراحی و بالا آمدن سایت کافی نیست! و مهمترین نکته بعد از طراحی وب سایت ، آوردن کاربران و یا مشتریان به آن و در نتیجه سودهی سایت است.
در طراحی سایت، شرکت طراحی سایت ما با دقت به ریزترین درخواست های شما، هدف را بر رضایت کامل شما گذاشته ایم. رضایت شما، مشاوره ی دقیق در حوزه ی کاری شما ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت ارزان ، پشتیبانی 24 ساعته از سایت ، طراحی بهینه ی سایت ، طراحی سایت مطابق با جدید ترین الگوریتم های سئو ، طراحی با جدیدترین تکنولوژی های طراحی سایت و ... از دیگر خدمات اصلی ما برای مشتریان می باشد.
>> توضیحات بیشتر <<
اندروید، آی او اس
برنامه نویسی آندروید ,برنامه نویسی iosیکی از خدمات نوین در راستای ارائه هدف اصلی ٫ایجاد رسانه های نوین و بروز برای بدست آوردن اهداف معین شرکتها و مجموعه های تجاریست. از این رو شرکت ما در نظر دارد هماهنگ با برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی آیفون بهترین کیفیت را ارائه نماید از جمله مهمترین عوامل برای برنامه نویسی آندروید و برنامه نویسی ios تهیه ساختار مدون و یکپارچه در قالب چندین موتور قدرتمند برای تهیه و تولید اپلیکیشن می باشد. پیاده‌سازی اختصاصی سیستم‌های مدیریت اطلاعات (همچون CRMها، سیستم‌های b2b و ...) در نسخه‌های وب و موبایل (Android, IOS) تخصص ماست. با ما در این ارتباط مباحثه کنید تا به جادوی مدیریت اطلاعات در بهبود و گسترش کسب و کار ایمان بیاورید.
>> توضیحات بیشتر <<
ارسال ایمیل و پیامک انبوه
در هر کسب و کاری، روش‌های ارتباط با مشتری اهمیت بسزایی دارند. امروزه بهترین راه ارتباط با مشتری ارسال ایمیل و پیامک گروهی است. آیا می دانید بر اساس آخرین تحقیقات ۹۵% پیامک های تبلیغاتی خوانده می شوند! بر اساس تحقیقات تاثیر SMS تبلیغاتی ۵ برابر بیشتر از Direct Marketing یا تبلیغات بصورت مستقیم می باشد ! ۸۱% شرکتهای بزرگ دنیا برنامه های گسترده ای برای استفاده از Mobile Marketing دارند برای پیشرفت در کسب و کارتان فرقی ندارد که فعالیت شما در زمینه ی یک موسسه‌ی مشاوره‌ی بازاریابی، یک مرکز نرم‌افزاری، یک مجتمع آموزشی، نمایندگی فروش اتومبیل،رستوران یا حتی یک گروه موسیقی باشد. در هر صورت موفقیت و سود بیشتر به ایجاد مشتریان وفادار و ایجاد علاقه در آن ها با استفاده از ارسال ایمیل گروهی چندین برابر می شود در حالی که هزینه ی زیادی هم برایتان نخواهد داشت.
>> توضیحات بیشتر <<
تبلیغات در گوگل
یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت تبلیغات می باشد . و از آنجاییکه یکی از بهترین روشهای تبلیغ ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) می باشد. با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد ، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفدار و با کمترین هزینه ، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند ، و همچنين اين فرايند موجب بهبود رتبه سايت شما در گوگل مي‌شود، شرکت ما با تجربه بسیار در امر تبليغ در گوگل با كادر مجرب سالهاست كه اين خدمات را بگونه اي حرفه اي و هموشمند در اختيار مشتريان خود قرار مي‌دهد .
>> توضیحات بیشتر <<

جهانی سازی

  آیا فقط داشتن یک وب سایت با امکانات بسیار و گرافیک کاربرپسند در دنیای مجازی یعنی شناخته شدن شما در دنیای مجازی است؟ آیا بدون شناساندن خود به دنیای مجازی کاربران به سمت شما سرازیر می شوند؟ آیا صرف داشتن یک وب سایت شما در این دنیای وسیع مجازی هویت شما حرفی برای گفتن […]

سیستم های مدیریت محتوا

  در گذشته ای نه چندان دور برای در اختیار داشتن یک وب سایت باید مشقت زیادی را تحمل میکردید، ولی امروزه با در اختیار داشتن برنامه های مدیریت محتوای وب داشتن وب سایت تقریبا به هیچ تخصص ویژه ای نیاز ندارد. اگر شما علاقمند هستید یک وب سایت داشته باشید ولی از مسایل فنی […]

طراحی سایت

آیا نظر شما این است؟ راه اندازی یک وب سایت حرفه ای ، پویا ،‌ دارای استاندارد های روز ، برای استفاده از امکانات دنیای مجازی وب اگر قصد راه اندازی یک وب سایت حرفه ای ، پویا ، دارای استاندارد های روز دنیا، برای استفاده از امکانات دنیای مجازی اینترنت را دارید در ابتدا […]

برنامه نویسی مختص شما

 برنامه نویسی مختص شما، آنچه شما می خواهید طبق نظر شما از ابتدا به دلیل اینکه سیستم های مدیریت محتوا  شاید پاسخگوی نظر شما نباشند نوشتن برنامه از ابتدا را به شما توصیه می کنیم سرعت بالا در تحویل مدیریت سایت شما بعد از تحویل با خواست شما تغییرات و بهینه سازی برای همیشه   […]